System rejestracji wycieków – model LNL-1

Category
FUJI Tecom Inc., Lokalizowanie rur, kabli i wycieków

LNL-1

Kontrola nieszczelności przeniesiona z etapu poszukiwania wycieków do etapu ich monitorowania. Nietypowe (wadliwe, uszkodzone) elementy instalacji mogą zostać wykryte w trzech prostych krokach: instalacja > monitorowanie > analiza.

W skład systemu (zestawu) wchodzi analizator i komplet 10 rejestratorów.

 

Cechy:

LNL-1 to system rejestracji danych akustycznych zaprojektowany do wykrywania i monitorowania wycieków w sieci wodociągowej.

–  REJESTRATORY, wyposażone w czujniki o wysokiej czułości, rozmieszcza się na miejscach łączenia rur, takich jak zawory czy hydranty – rejestrują „minimalny poziom szumu” w zadanych interwałach czasowych;

–  ANALIZATOR zbiera zarejestrowane dane drogą radiową i umożliwia określenie jednego z trzech poziomów wycieku w dowolnie wybranych progach;

–  OPROGRAMOWANIE, pracujące na komputerach typu PC, zapewnia identyfikację każdego rejestratora i jego wskazanie na mapie. Wyniki „minimalnego poziomu szumu” są widoczne dla każdego z obszarów (bloków) i są wyświetlane jako wykres, podobnie jak chwilowa zmiana dźwięku.

 

Karta katalogowa LNL-1 (w języku angielskim)

Tłumaczenie karty katalogowej (w języku polskim)

 

Więcej informacji na stronie producenta (w języku angielskim)

 

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące urządzenia lub chcielibyście złożyć zapytanie ofertowe lub zamówienie – prosimy o kontakt.