Przyrząd do lokalizowania rur i kabli – model PL-2000

Category
FUJI Tecom Inc., Lokalizowanie rur, kabli i wycieków

PL-2000

PL-2000 pracuje z wykorzystaniem trzech różnych częstotliwości, stąd użytkownik może wybrać najlepiej dopasowaną do miejsca, w którym prowadzi prace.

PL-2000 posiada tryb wykrywania kabli pod napięciem, a tym samym odróżniania ich od innych zakopanych w ziemi instalacji i sieci dostawców mediów.

Po naciśnięciu przycisku pomiaru głębokości przyrząd mierzy i wyświetla na ekranie LCD głębokość, na jakiej zakopany jest metalowy kabel.

Przyrząd posiada czytelny układ przycisków na panelu, który, wraz z dużym wyświetlaczem LCD oraz wizualizacją sposobu obsługi przyrządu, pomaga użytkownikowi szybko wybrać właściwy tryb pracy, bez konieczności długotrwałego zastanawiania się.

 

Cechy PL-2000:

–  Jest wyposażony w antenę z pojedynczą cewką do śledzenia podziemnych instalacji z metalu na dużą odległość oraz antenę różnicową do dokładnego zlokalizowania tej instalacji.

–  Posiada Tryb Radiowy do śledzenia podziemnych instalacji z metalu bez użycia energii z Nadajnika, wyłącznie przy wykorzystaniu indukowanego pola magnetycznego, jeśli występuje w miejscu prowadzenia prac.

–  Posiada Tryb Maksimum wskazujący umiejscowienie podziemnej instalacji z metalu, kiedy Odbiornik znajduje się bezpośrednio nad nią, co jest wskazywane na wyświetlaczu LCD w postaci wykresu słupkowego oraz wartości numerycznych od 0 do 100.

–  Posiada Tryb Minimum wskazujący umiejscowienie podziemnej instalacji z metalu, kiedy Odbiornik znajduje się z jej prawej lub lewej strony.

–  Wskazuje zmianę poziomu czułości sygnału z nadajnika w zakresie od 0 do 40.

–  Określa aktualny pomiar w zakresie skali od 0 do 100 co wskazuje, czy głębokość położenia podziemnej instalacji z metalu została zmierzona prawidłowo.

 

Karta katalogowa PL-2000 (w języku angielskim)

Tłumaczenie karty katalogowej (w języku polskim)

 

Więcej informacji na stronie producenta (w języku angielskim)

 

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące urządzenia lub chcielibyście złożyć zapytanie ofertowe lub zamówienie – prosimy o kontakt.