Partnerzy

mass trading co. współpracuje z następującymi podmiotami:

Kancelaria Verum Dicam z Bydgoszczy – kancelaria radcy prawnego zapewniająca profesjonalne podejście do wszystkich zagadnień z zakresu działalności naszej firmy oraz, co najważniejsze, skuteczną pomoc prawną!

MBW Calibration Ltd. – MBW (Szwajcaria) to nasz główny Partner – producent światowej klasy higrometrów punktu rosy w technologii chłodzonego lustra (w tym higrometru dedykowanego dla gazu SF6), generatorów wilgotności, termometrów wielokanałowych. Mamy zaszczyt być przedstawicielem MBW na rynku polskim oraz w krajach nadbałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia, Obwód Kaliningradzki)

WIKA Alexander Wiegand SE & Co. KG – WIKA (Niemcy) jest światowym liderem rynku technologii pomiaru ciśnienia, temperatury i poziomu. Jednak mało kto wie, że jest również producentem urządzeń do gospodarki gazem SF6. M.in. właśnie we współpracy z WIKA organizujemy szkolenia z obsługi urządzeń energetycznych z SF6 wymagane przepisami prawa polskiego i unijnego!

Swagelok – Swagelok (USA) to, mówiąc najogólniej, światowy lider oprzyrządowania do przesyłania gazów i cieczy. Oferują tysiące produktów, które trudno nawet wymienić, ale o wszystkich można powiedzieć jedno – są najwyższej jakości!

RKI Instruments, Inc. – RKI (USA) to lider rynku urządzeń pomiarowych i detektorów wszelkiej maści gazów – tak przenośnych (do monitorowania otoczenia użytkownika) jak i montowanych na stałe (do monitorowania pomieszczeń). Oferują m.in. najmniejszy i najlżejszy czujnik wielogazowy oraz bardzo dokładny miernik aż sześciu gazów jednocześnie!

Shanghai Regal Instrument Co., Ltd.
Bogata oferta RayGe obejmuje przyrządy do kompleksowej obsługi urządzeń energetycznych zawierających gaz SF6, jak i inne urządzenia, niezbędne w energetyce średnich i wysokich napięć, do prowadzenia nadzoru i monitoringu sieci przesyłowych (m.in.: do pomiaru napięcia, natężenia, detekcji faz czy określania wysokości zawieszenia przewodów linii napowietrznych nad ziemią).

FUJI Tecom Inc. jest światowym liderem branży zajmującej się poszukiwaniem położenia instalacji podziemnych (m.in. kabli energetycznych, rur metalowych i z tworzyw sztucznych) oraz lokalizowaniem i wykrywaniem wycieków z sieci wodociągowej. Legendarna jakość japońskich produktów jest teraz dostępna na rynku polskim także i w tej branży!

Informacje o pozostałych naszych Partnerach znajdą Państwo na stronie z oferowanymi przez nas produktami.

Jesteśmy dumni z tej współpracy i z tego, że możemy oferować Państwu produkty i usługi tych podmiotów!