Przyrząd lokalizowania rur niemetalowych – model NPL-100

Category
FUJI Tecom, Lokalizowanie rur, kabli i wycieków

Nowy lokalizator rur niemetalowych NPL-100 to ulepszona wersja modelu PL-130 posiadającego świetne notowania wśród użytkowników z branży wodociągowej. Posiada funkcję automatycznego dostrajania częstotliwości rezonansu każdej rury.

Z uwagi na swoją unikalną właściwość NPL-100 jest w stanie wykryć nie tylko rury niemetalowe, ale także metalowe, w tym takie wyposażone w złącza izolacyjne.

Cechy:

§  Lokalizator NPL-100 umożliwia wykrycie umiejscowienia, kierunku i przebiegu wszystkich rodzajów rur w celu przeprowadzenia wstępnej oceny położenia, zapobieżenia ich uszkodzeniom oraz stwierdzenia prawidłowego ich przebiegu w porównaniu z projektami budowlanymi sieci.

§  Lokalizator NPL-100 jest niewrażliwy na zakłócenia odbieranej fali dźwiękowej powodowane polem magnetycznym, a wbudowany w jego odbiornik filtr przechwytuje szumy tła, takie jak ruch uliczny czy odgłosy kroków.

§  Użytkownik może w prosty sposób, dzięki pokrętłu na obudowie lokalizatora, zdalnie dostroić częstotliwość emitowanej fali dźwiękowej do punktu rezonansu danej rury.

§  Lokalizator NPL-100 jest w stanie wykryć nie tylko rury niemetalowe, takie jak azbestowe czy PVC, ale także metalowe, w tym takie wyposażone w złącza izolacyjne.

Karta katalogowa NPL-100 (w języku angielskim)

Tłumaczenie karty katalogowej (w języku polskim)

Więcej informacji na stronie producenta (w języku angielskim)