Przyrząd do lokalizowania rur niemetalowych – model NPL-100

Category
FUJI Tecom Inc., Lokalizowanie rur, kabli i wycieków

NPL-100

Nowy lokalizator rur niemetalowych NPL-100 to ulepszona wersja modelu PL-130 posiadającego świetne notowania wśród użytkowników z branży wodociągowej. Posiada funkcję automatycznego dostrajania częstotliwości rezonansu każdej rury.

Z uwagi na swoją unikalną właściwość NPL-100 jest w stanie wykryć nie tylko rury niemetalowe, ale także metalowe, w tym takie wyposażone w złącza izolacyjne.

 

Cechy:

–  Lokalizator NPL-100 umożliwia wykrycie umiejscowienia, kierunku i przebiegu wszystkich rodzajów rur w celu przeprowadzenia wstępnej oceny położenia, zapobieżenia ich uszkodzeniom oraz stwierdzenia prawidłowego ich przebiegu w porównaniu z projektami budowlanymi sieci.

–  Lokalizator NPL-100 jest niewrażliwy na zakłócenia odbieranej fali dźwiękowej powodowane polem magnetycznym, a wbudowany w jego odbiornik filtr przechwytuje szumy tła, takie jak ruch uliczny czy odgłosy kroków.

–  Użytkownik może w prosty sposób, dzięki pokrętłu na obudowie lokalizatora, zdalnie dostroić częstotliwość emitowanej fali dźwiękowej do punktu rezonansu danej rury.

–  Lokalizator NPL-100 jest w stanie wykryć nie tylko rury niemetalowe, takie jak azbestowe czy PVC, ale także metalowe, w tym takie wyposażone w złącza izolacyjne.

 

Karta katalogowa NPL-100 (w języku angielskim)

Tłumaczenie karty katalogowej (w języku polskim)

 

Więcej informacji na stronie producenta (w języku angielskim)

 

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące urządzenia lub chcielibyście złożyć zapytanie ofertowe lub zamówienie – prosimy o kontakt.