Analizator SF6 z pomiarem produktów rozpadu – model 973-SF6+SO2

Category
MBW, SF6

UWAGAPrzyrząd posiada Menu w języku polskim – to wyjątkowy produkt na polskim rynku!

 

Niezawodny pomiar SF6

Analizator SF6 – model 973 został specjalnie zaprojektowany do pomiaru wilgotności i czystości gazu SF6 w izolowanych rozdzielnicach. Pomiar wilgotności wyświetlany jest jako wartość w ppmv, ppmw wraz z temperaturą rosy / szronu, zarówno dla ciśnienia atmosferycznego jak i ciśnienia w komorze. Pomiar czystości wyświetlany jest bezpośrednio w % objętości SF6. Pomiar zarówno wilgotności jak i czystości odbywa się przy wykorzystaniu dokładnej i niezawodnej techniki kondensacji.

 

Pomiar SO2

SO2 to najczęściej mierzony w przemyśle produkt rozpadu SF6. Analizator SF6 – model 973 może być teraz wyposażony w moduł SO2, przy pomocy którego można zmierzyć zawartość tego produktu rozpadu w badanej próbce gazu, obok wilgotności i czystości SF6. W nowych urządzeniach (od stycznia 2012) instalowany jest zintegrowany, wymienialny przez użytkownika, elektrochemiczny moduł SO2 z zakresem pomiaru 100 ppm lub 500 ppm. Poprzednie modele analizatora muszą być modernizowane przez producenta.

 

Pomiar ciśnienia i odzyskiwanie gazu

Analizator jest wyposażony w system odzyskiwania gazu, który umożliwia przechowywanie próbki gazu podczas pomiaru w wewnętrznym zbiorniku. Po zakończeniu pomiaru próbka gazu jest automatycznie wypompowywana do komory lub innego zbiornika. Przyrząd zapewnia także pomiar ciśnienia w komorze.

 

Łatwy, zautomatyzowany pomiar

Przyrząd jest wyposażony w kolorowy wyświetlacz LCD z wbudowanym ekranem dotykowym z możliwością konfiguracji ustawień przez użytkownika. Można go zaprogramować do pomiaru ciśnienia, wilgotności, objętości % SF6 oraz zawartości SO2 w trybie automatycznego lub ręcznie uruchamianego wypompowania. Dodatkowo 973 wykonuje pomiar ciśnienia w przyłączonej komorze gazowej. Dwukierunkowy port komunikacyjny RS 232 umożliwia łatwe przesyłanie danych pomiarowych do komputera.

 

Weryfikowalna kalibracja

Łatwość kontroli kalibracji urządzenia w każdej chwili z wykorzystaniem 100% objętości SF6 do weryfikacji temperatury / ciśnienia i wbudowanej funkcji Testu Lodu, dostarczającej natychmiastowej informacji o dokładności i integralności systemu.

 

Podłącz i korzystaj!

Urządzenie jest dostarczane jako gotowe do natychmiastowego użycia, z kompletem standardowych szybkozłączek i przewodem do połączenia Analizatora z komorą.

 

Akcesoria dodatkowe do Analizatora SF6-973

 

Karta katalogowa: Analizator SF6 – model 973-SF6+SO2 pobierz

 

Więcej informacji na stronie producenta (w języku angielskim)

 

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące urządzenia lub chcielibyście złożyć zapytanie ofertowe lub zamówienie – prosimy o kontakt